Зубицька Наталія Петрівна

  • Президент Суспільства природолікування «Зелена планета»

  • Автор ведучих лікувальних практик

  • Український травознавець, цілителька

  • Стаж работи 46 років

Зубицька Наталія

Безкоштовна консультація

Онлайн

сьогодні

Коментарі

Олена Лейдарова
Про "Вальгофікс" знаю давно. Сама вилікувалась з його допомогою. Зубицька Наталія Петрівна чудова лікарка. Велике дякую!

Галина Федорівна
Чудова річ! Раніше носила тільки безформенні широкі сабо, а ще краще - домашні м'які капці. Користуюсь "Вальгофікс" вже два місяці - теперь ходжу с донькой вибираю собі взуття в магазинах.
Світлана Рогозіна
У мами стали боліть кісточки на ногах, ступні в жахливому стані, всі пальці «в купу». Придбала Вальгофікс. Болі нема, дискомфорт пройшов. Дякую.
Марина Августеєва
Я балерина, не так щоб відома, але в своєму городі про мне знают. Те, що на сцені я «блищу» у всій красі - пекельна праця для мене. Стати на пуанти останнім часом зовсім не могла - деформація стопи. Якщо для когось шишечки приносять тільки естетичний дискомфорт, для мене вони означали закінчення кар'єри. На "Вальгофікс" попала випадково - побачила у колеги. Спросила, що це, вона все про нього розповіла. Вирішила теж замовити, спробувати. Таких результатів я, якщо чесно, не очікувала. Але думала, що все, прощавай балет, прощавай танці.
Мая Гаврилова
Дякую розробникам цього засобу. Не полінувались і «розкрили» проблему. Теж болят ноги і навіть операція була - знову повернулось все на круги своя. Буду пробувати "Вальгофікс", велике дякую за ідею.
Наталія Ящишина
В мене «кісточки» - це спадкове! Таке у мами та у бабушки. Отримала "Вальгофікс" - дуже хороша штука!!! Тепер я можу кудись надовго підти в вузьких туфлях чи на каблуках. Різницю одразу помітно! Теперь хоч ноги не розпухають і не ниють!
Зубицка Наталія
Засіб дійсно порятунок для тих, хто знає про біль не з розмов! З повагою, Зубицька Наталія.
Світлана Коваль
Мені 50 і я теж ледве ходила. В молодості не думала про те, що потім така біда буде. Кісточки на суглобі сильно виросли, ні в одне взуття не влізала нога. Вдома навіть тапочки не носила, так боліла. Одного разу зайшла в магазин придбати взуття, міряю туфельки, а вони ну ні в яку мені. Я в сльози, продавщиця підійшла, спитала, що трапилося. Кажу, мовляв, мучаюсь я з ногами, не знаю, що робить. Порадила мені "Вальгофікс". Сказала, що те ж саме і з нею було, а зараз ходит в туфлях з вузьким носком. Повірила їй, прийшла додому, замовила. Допомогло! І вам раджу.
Марина Ігнатова
Читала відгуки і зрозуміла, треба брати) Піду оформляти замовлення.
Олена Коврович
Хочу всіх попередити. В різних інтернет-магазинах стали продавати підробки. Моя подруга на це купилась. Замовила у шахраїв і в результаті ніяких змін за 3 місяці. Я брала на офіційному сайті, відчутний ефект вже через 4 тижні.
Ігнатов Михайло
ЦЕ ПРОСТО ДИВО! Дякую Вівальгус.
Зубицька Наталія
Нагадую ще раз, що «Вівальгус» можна замовити тільки через офіційну онлайн-форму, яка знаходиться вище! Бережіться, будь-ласка, підробок.
З повагою, Зубицька Наталія.